Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní realizaci střechy na klíč včetně odborného poradenství. S realizací střechy na klíč má naše firma dlouholeté zkušenosti již od roku 1995. Střechy na klíč dodáváme dle požadavků a přání zákazníků, kterým rádi poradíme s krovem, výběrem střešní krytiny i klempířských prvků. Naše firma zaměstnává výhradně zkušené a kvalitní řemeslníky z oborů klempířství, pokrývačství a tesařství, Díky tomu jsou výsledkem naší práce vždy kvalitní a spolehlivé střechy na klíč. Rádi vám na základě vaší poptávky zpracujeme zcela zdarma cenovou nabídku na realizaci vaší nové střechy na klíč. Technický servis zajišťují zkušení a v oboru klempířství, pokrývačství i tesařství zasvěcení technici, kteří vám v naší kanceláři rádi poradí ohledně nové střechy na klíč.

Klempířství

V oboru klempířství provádíme nejrůznější činnosti, které zajišťují naši profesionální odborníci. Naše klempířství provádí oplechování střechy, fasádních prvků, parapetů, říms a komínů.

Pokrývačství

Hlavní činností našeho pokrývačství je pokládka nové střešní krytiny a rekonstrukce střechy, což je důležitou součástí realizace střechy na klíč. Pokrývačství dále nabízí dodávku a montáž sněholamů, lávek a střešních oken značky VELUX včetně všech doplňků.

Tesařství

Mezi naše další specializace patří služby v oboru tesařství, zahrnující výrobu a montáž krovů vyráběných na CNC Hundegger K2i. Dále tesařství provádí bednění a laťování střech, podbití z palubek nebo hoblovaných prken, izolace střech, podhledy a jiné práce. Tesařství rovněž nabízí opravy poškozených částí a rekonstrukci krovů, výrobu a montáž krytých stání, altánů i pergoly.


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -